O FIRMĚ

Zprvu se naše firma zabývala pouze běžným a rizikovým kácením stromů. Jelikož nám přišlo líto, že skoro všechno dřevo z pokácených stromů končí jako palivo, vznikl nápad pořízení mobilní pásové pily. Na začátku jsme pracovali s pásovou pilou od firmy Logosol LumberPro HD 36, která byla manuální. Zjistili jsme neočekávaný nárůst poptávky po této službě, proto jsme zhruba po půl roce fungování pořídili větší a plně hydraulickou mobilní pásovou pilu Serra Montana MD 110.

A jak to tak bývá, následovalo i pořízení traktoru Kubota M5091 s navijákem 5,5t a vyvážecím vlekem FTG. Tato technika nám pomáhá buď s manipulací klád okolo pily, ale to jen v případě, že kulatina není srovnaná v hráni. Nebo při kácení v lese na přiblížení a vyvážení klád na vývozní místo. 

Zatím poslední "hračka", kterou jsme pořídili, je robotická svahová sekačka / křovinořez Green Climber alias "Ďiblík". Jedná se o nosič s vyměnitelnou hlavou: 
- lesní fréza vhodná na likvidaci křovin, větví po těžbě
- pařezovou frézou
Díky této mašince po sobě uklidíme - větve rozdrtíme a pařezy vyfrézujeme. 


Náš zákazník, náš pán,... proto se snažíme o individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Poskytované služby:

- NOVĚ: 
- likvidace křovin robotickou sekačkou s lesní frézou
- frézování pařezů
- kácení stromů
- těžba dřeva
- nařezání latí / prken / trámů z vlastního dřeva 
- arboristika / prořez stromů
- sekání trávy, likvidace křovin, údržba lesních prostor
- hoblování prken

S naším pojízdným katrem přijedeme přímo k Vám, stromy pokácíme, dřevo zpracujeme a vše po sobě uklidíme. Naše firma je flexibilní a velmi nás potěší Vám pomoci vyřešit jakýkoli problém či potíž se dřevem.

Na nic si nehrajeme, tak jako v lese...

CERTIFIKÁTY: